Kurye Servisimiz

Her türlü şahsi veya kurumsal getiri ve götürülerinizi  gönül rahatlığı ile bizlere teslim ederek siz değerli müşterilerimizi memnun ederek en kısa sürede her an bekleyen ekibimiz ile çabul ve güvenli bir şekilde kuryegötürüleri ‘nizi gideceği yere ulaştırmaktadır.

7/24 durmak ‘sızın bekleyen ekibimizle her an gönül rahatlığı ile iletişime geçip bu değerli hizmetlerden sizlerde yararlanabilirsiniz. İstanbul da acil kurye denince akla gelen ilk firmalardan olan 112kurye firmamız daima kaliteli ve seviyeli iş anlayışı ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmektedir.

Hızlı kurye elbette sizlerin hakkı bir yerden bir yere hızlı ve acil şekilde gönderileri ‘nizi bizden daha hızlı ve pratik bir şekilde teslim edecek başka hangi firma varki. Her zaman Avrupa yakası Beşiktaş, Anadolu yakası Bostancı da bekleyen deneyimli ve tecrübeli kuryemiz vardır.

İstanbul ‘un çekilmez trafiğine karşı devamlı hazır bekleyen moto kurye miz  mevcut olup İstanbul da acele ve pratik şekilde yolları planlayıp tasarı yapan ve anında hizmet veren başka kaç firma vardır

İletişime geçin
sms
whatsapp
telegram
phone