Hizmetlerimiz

KURYE HİZMETLERİMİZ

Her türlü şahsi veya kurumsal getiri ve götürüleri ‘nizi  gönül rahatlığı ile bizlere teslim ederek siz değerli müşterilerimizi memnun ederek en kısa sürede her an bekleyen ekibimiz ile çabul ve güvenli bir şekilde kuryegötürüleri ‘nizi gideceği yere ulaştırmaktadır.

7/24 durmak ‘sızın bekleyen ekibimizle her an gönül rahatlığı ile iletişime geçip bu değerli hizmetlerden sizlerde yararlanabilirsiniz. İstanbul da acil kurye denince akla gelen ilk firmalardan olan 112kurye firmamız daima kaliteli ve seviyeli iş anlayışı ile siz değerli müşterilerimizi memnun etmektedir.

Hızlı kurye elbette sizlerin hakkı bir yerden bir yere hızlı ve acil şekilde gönderileri ‘nizi bizden daha hızlı ve pratik bir şekilde teslim edecek başka hangi firma varki. Her zaman Avrupa yakası Beşiktaş, Anadolu yakası Bostancı da bekleyen deneyimli ve tecrübeli kuryemiz vardır.

İstanbul ‘un çekilmez trafiğine karşı devamlı hazır bekleyen moto kurye miz  mevcut olup İstanbul da acele ve pratik şekilde yolları planlayıp tasarı yapan ve anında hizmet veren başka kaç firma vardır.

GÜVENLİ KURYE SERVİSİ

Kurye denince akla gelen ilk kelime acaba bu firmaya güvenebilirmiyim? bu firma ne kadar güvenli gibi sözler geliyor insanın aklına bizim moto kuryeekibimizle 7/24 gönderilenizi götürürken zamanında kalite anlayışı içinde bize bir telefon kadar yakınsınız.

Paketlerinizi acil kurye ekimizle istanbulun her yerine 1 saat ‘ten bile daha kısa sürede online bekliyen kurye ekibimizle sizlere en iyi hizmet vermek için elimizdeki bütün imkanları kullanıyoruz. Hızlı kurye denince ilk akla gelen firmalardan olan 112kurye tüm kaliteli personeli ile sizlerin hizmetindedir.

ACİL KURYE HİZMETİ

İstanbul’un her yerine anında acil kurye ekibimiz ile kaliteli ve garantili bir şekilde teslimat yapıp mesafe ye göre en hızlı ve güvenilir firma konumundayız.

Sadece istanbul içi degil diger yakın illerede acil şekilde kurye hizmetleri vererek degerli müşterilerimizin özgüvenini kazanmış durumdayız. 2 yıldır profesyonel ekibimiz ile siz degerli müşterilermizin beyenisi kazanarak kazandığımız paranın hakkını da sonuna kadar hizmet karşılığında vererek sunmaktayız.

7 gün 24 saat boyunca her ne zaman işiniz olursa olsu çekinmeden iletişime geçerek siz degerli müşterimize en uygun tarife ve avantajları daima sunmaktayız.

HIZLI MOTO KURYE HİZMETİ

Hızlı moto kurye hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin işini kendi işimiz gibi özveri ve güven vererek en kısa sürede yapıp ayrıntılı bir şekilde size rapor sunmaktayız. Acil moto kurye denince ilk akla gelen firmalardan olan 112kurye.com2 senedir kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Alt yapımız çok saglam olup Beşiktaş ve Bostancı da her zaman hazırda bekleyen kuryelerimizle sizin işlerinizi en kısa sürede bitirip teslim etmek için her geçen gün acil moto kurye işlerinizi benimsiyoruz.  Daima kalite ve güven çerçevesini prensip edinin ve kaliteli bir yapıya sahip olan firmamız siz degerli müşterilerin yanında olmaktan onur ve gurur duymaktadır.

EXPRESS KURYE SERVİSİ

İstanbul içi çok acil bir gönderiniz olduğunda uygulanan express kurye hizmeti siz değerli müşterilerimizin zor durumların da en hızlı şekilde teslimat yapılan bir sistemdir. Normal gönderilerde teslimat süresi 90 -180 dakikaoluyorken express kurye hizmetimizde bu süre 45 – 90 dakika arasınada gideceği yere ulaşıyor.

Express kurye uygulamamız sadece size özel olup size en yakın yerdeki kuryemizi sizin adresinize yönlendirip başka hiçbir yere uğramadan paketleri  alıcıya ulaştırır. Normal siparişlerde ise kayıt sırasına göre alıcılara ulaştırılır.

GECE KURYE HİZMETİ

Gece kurye İstanbul ‘un her noktasın da sizlere ulaşa bilecek noktalardadır. Sizler için acil gönderiler ‘inizi hızlı bir şekilde alınır direk devam eder 30 dakika da adrese ulaşır, gece kurye hizmetimiz  sizler için acil gönderileri ‘nize nöbetçi kurye ‘miz mevcutur.

İstanbul ‘un hangi yakasında olursanız olun 0212 324 62 74 nolu telefonumuzu arayarak bize ulaşa bilirsiniz. 7/24saat hizmet veren 112kurye kuruluşundan buyana hızlı ve güvenilir acil kuryegönderilerinizi  sizin zamanınızı değerlendiren bir firmadır. Biz zamanla yarışıyoruz sizlerin zamanını bırakın 112kurye korusun gece acil kurye gönderileriniz de araç ‘lı kurye  hizmeti de alabilirsiniz.

Anadolu yakası kurye denince akla gelen firmalardan olan 112kurye daima siz müşterilerimizi memnun edecek çözümler sunar. İster acil motorlu kurye ‘mizle isterse araçlı kurye ile en kısa sürede geceleri de siz müşterilerimizin emanetlerini yerlerine ulaştır.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI KURYE HİZMETLERİ

Anadolu ‘nun çeşitli bölgelerine hizmet vermekte olan 112kurye şirketi her geçen gün çalışma alanını genişletmektedir. Günün her saati kaliteli ve hızlı bir şekilde gönderilerinizi teslim edebileceğiniz gönül rahatlığıyla bize güvenerek Anadolu kurye ekibimiz ile hizmet sunmaktayız.

Bizim daima kalite anlayışımız sayesinde müşterilerimiz her geçen gün büyümesi ve kendimizi daima yenileme çabamız sayesinde bu sektörde zirve de bulunmamızı sağlıyor.

Müşteri potansiyelini her geçen gün arttıran ve müşterilerine yepyeni hizmet anlayışı sunun güler yüzlü ve kendini geliştirmeye aç ekimiz ile Moto kurye ekibizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI KURYE

İstanbul moto kurye yaya kurye araçlı kurye istanbulun hernoktasında ulaşa bileceginiz bir telefonkadar yakın 112kurye istanbulu iyi bilen adreste sorun yaşamayan deneyimli ve kılık kıyafetine dikat eden kadrosuyla istanbul mobil kurye hizmeti vermektedir.

Kısa bi sürede size enyakın mobil kuryemiz hizmet vermek için size ulaşacaktır istanbul avrupa yakası anadolu yakası 112kurye şube ve merkezini arayarak mobil hizmeten yaralana bilirsiniz

7/24 saat sınırsız hizmet veren 112 kurye kuruluşundan bu yana siz deyerli müşterilerimize eniyi kaliteli hizmeti vermekteyiz birçok firmalarımız bizlerin referası olmaktadır siz müşterilerimizden köprü ücreti bilen talep etmemekteyiz talep eden moto kurye yede vermemenizi bildire bilirsiniz

Avrupa yakasın da ikitelli organize sanayi bölgesi halkalı, gümrük anbarlı, gümrük Sefaköy, hürriyet str, yeni bosna gümrük, acil kurye gönderilerinizi 45 dakikada yetiştirilmiş özel ekibimizle adrese teslim fırsatı veriyoruz.

Avrupa yakası acil kurye hizmetlerini yoğun trafiği ve bilinmeyen karışık sokakları sizler için tespit edip sizlerin zamanını değerlendirerek enkısa sürede mobil kurye ‘mize adrese ulaşır ve teslimatı gerçekleştiririz.

112kurye 2008 yılından beri sizlerin katkısıyla siz değerli müşterilerimizin zamanın enkısa süreye indirerek gönderileri’nizi kusursuz bir şekilde adresinize teslim ediyoruz. Merkezimizi
aramanız yeterli olacak ve  size en yakın mobil kurye’miz ulaşıp sizlere yardımcı olacağına emin olabilirsiniz.  İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında gece acil gönderileri ‘niz için 1 mobil kurye ‘miz nöbetçi olup sizlere hizmet vermektedir.

7/24  sınır tanımadan 112 kurye ‘yi aramaktan çekinmeyin gece gönderileri ‘niz de ücret tarifelerimiz de uygun olup seri bir şekilde sizden alıp karşı tarafa sorunsuz ulaştırarak 112kurye farkını ortaya çıkarıyoruz.

İletişime geçin
sms
whatsapp
telegram
phone