Hakkımızda

Ilk olarak 2000 yılında İstanbul’da 112kurye.com  Olarak Hizmete başladık.  Piyasada Bizi Bilen Kişilerle moto kurye, arç kurye hizmeti vererek ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekilde tanıtmalarında, müşteri portföylerini en yüksek düzeye çıkarmalarında büyük rol oynadık.
Sürekli artan portföylerimiz ve Internet reklamcılığı sektöründe kazandığımız tecrübe ve kalitemizle İstanbul bölgesinde bulunan bir çok firmanın daha hızlı ve seri şekilde  ihtiyaç duyulan her türlü tanıtım ve pazarlama hizmetleri ile tanışmalarını sağladık.
Müşterilerimize karşı samimi yaklaşımımız ve her türlü koşulda müşteri memnuniyetini hedef alan kaliteli hizmet ve teslimat sonrası teknik desteğimiz ile kurye hizmetlerinde  bizi tercih eden müşterilerimizin güven ve takdirlerini kazandık.
2001 yılının Ilk Aylarinda Cikardigimiz seri iletişim ve seri hizmet sektörümüzdeki pazar payımızı ve hizmet ağımızı genişlettik.
Bugün kurye  firmamızın , 10  yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile, talep ettiğiniz ürünlerin üretiminde duyulan heyecanımızla, her yeni projeye 112kurye.com  Bilinci Ile başlayan, her biri konusunda uzman kaliteli ekibimizle, bizden beklediğiniz kaliteyi ve hizmeti size sunmaya devam ediyoruz.

İletişime geçin
sms
whatsapp
telegram
phone